| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Va rog sa-mi raspundeti la intrebarea urmatoare:
Cand intru pe Mozilla Firefox, imi da Google (Normal, asta am setat), dar cand intru pe fila noua imi da asta : Problema la incarcarea paginii.

Fișierul nu a fost găsit

Firefox nu găsește fișierul de la chrome://quick_start/content/index.html.

Verificați ca numele fișierului să nu aibă erori de majuscule/minuscule sau alte erori de tastare.

Verificați ca fișierul să nu fi fost mutat, redenumit sau șters.

Incerc sa scap de foarte foarte mult timp de asta,dar nu reusesc. Nici macar nu am Google Chrome.-. L-am avut, dar nu mai e urma de el in Laptop.
Mersi pentru ajutor! Funda celui care imi explica cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Dezinstaleaza cu Revo Unistaler:
http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
Tutorialul e mai vechi dar urmarestel:
http://videotutorial.ro/......ial-video/
Poti face si putina curatenie, clic Unelte, dupa dezinstalare. La dezinstalarea Firefox, ai grija sa nu pastrezi nici o setare.

| Serena03 a răspuns (pentru Nelu62):

Am reusit cu YAC sa-l scot big grin Ms oricum, funda!

5 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Cand ai instalat Firefox ai avut si Chrome, si ai bifat sa preia setarile din chrome, pe care l-ai dezinstalat. Reinstaleaza Firefox.

| Serena03 a răspuns (pentru Nelu62):

Am facut asta;( Nu stiu ce sa mai fac.

| Nelu62 a răspuns:

La instalarea Firefox, nu prelua nici un fisier de niciunde!

| SteelGamingRomania a răspuns:

Pai probabil ai un virus din moment ce google chrome s-a sters singur.