| PoWeR14 a întrebat:

Vin cu o problema legata de un Sistem Speaker Genius 5.1 Home Theater 5000, care de la atata distractie s-a cam ars, iar acum nu pot conecta sistemul la calculator prin 2 canale cum faceam inainte adica conectam un cablu jack -2Rsv si se auzeau toate boxele + Subwoofer, iar acum daca conectez tot asa nu se aude decat foarte incet muzica, iar subwooferul aproape deloc si trebuie sa recurg la un cablu JACK-6 RSV (iesiri) stiti de unde pot face rost de acest cablu?
P.s :L-am dus la un specialist in reparatii si a spus ca nu mai poate fii reparat.

1 răspuns:
| biddi a răspuns:

Salut,adu sistemul la mine si se face!