| curious01 a întrebat:

vrea sa-mi spuneti cum pot sa sterg o adresa oarecare pe care am intrat de pe mozilla firefox? caci de pe explorer este o cruce rosie dar pe mozila nu e, ma ajutati? va rog mult, multumesc

Răspuns Câştigător
| bulbulica a răspuns:

Cruce rosie? tot nuprea inteleg ce vrei sa zici, delete history : Ctrl + H -> selectezi ziua ( detele ) sau daca vrei decat o singura pagina din acea zi, intri pe ziua respectiva si stergi doar acel link, sper sa-ti fie de ajutor!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

History!