| Daniel235 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o carcasa noua de pe eMAG sau pc garage, dar vreau sa stiu daca cand cumpar o carcasa imi da si cd rom la ea?
Dau funda garantat!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai crezi ca unitatea optica e moca? Ai e componenta care se cumpara separat! In plus CD-Rom nu se mai fabrica de ani buni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gizaaas... CD-rom la carcasa? Crezi ca are drivere pentru asezarea componentelor? Doamne, mare ti-e gradina...

| Raul299 a răspuns:

Dupa mine nu cred ca iti da si cd-rom, dar inainte sa iei carcasa poti sa ii intrebi pe angazatii e-mag-ului sau pc garage, sper ca ti-am fost de ajutor.

| Daniel235 explică (pentru Raul299):

Pai vreau sa o comand online, deci...