| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un netbook dar nu ma pricep. Stiti voi unul care sa aiba viteza pe internet la filme in special? Si sa fie la un pret gen 10-15 milioane sau putin mai mult daca se merita. -Funda.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La ce vrei tu, alege unul de care vrei. NU exista laptop care sa nu aiba calitatile astea... happy
Viteza la net depinde ce net iti iei nu depinde de laptop! happy Bafta!

| Reneskon a răspuns (pentru lpavel):

Am uitat sa spun ca as vrea sa fie bun in general adica sa poata face repede si fara lag tot ce poate face un netbook gen sa mearga mai repede intelegi? Si nu cred ca netul conteaza 100% ca am vazut laptopuri vaide mama lor cand cauti pe net cu ele happy

| Reneskon a răspuns (pentru lpavel):

Si daca se poate as vrea linkuri in general pe Flanco sau altex dar daca gasiti si la alte magazine caut eu mai departe modelul multumesc anticipat happy

| lpavel a răspuns (pentru Reneskon):

Iata iti dau un link la un laptop destul de bun la ce vrei tu :
http://www.altex.ro/......s-free-dos

| Mihai1810 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DPM65BBBM/ sau http://www.emag.ro/......R7VWBBBM/.
Eu am unul asemanator cu al doilea si ruleaza excelent, nu am avut probleme cu el chiar daca l-am scapat de jos de cateva ori. Eu iti recomand sa cumperi online, coletul iti va sosi acasa, iar eMAG este un site de incredere eu cumpar de 3 ani de la ei si nu am avut probleme niciodata. Iar daca nu iti convine produsul primit il poti returna il 30 zile. Iar la comenzi peste 90 lei ai transport gratuit oriunde in tara. O zi frumoasa