| anonimguy3 a întrebat:

Vreau sa imi zice o sursa si o placa video pana in 750 de lei. Si de asemenea sa fie compatibile cu:
CPU: Intel Core i3 3220 3, 3 ghz
MB: GIGABYTE H61M-DS2H
RAM: 4GB Hyper-X 1333 mhz

Vreau sa tin sa mentionez ca as vrea ca sursa sa aiba cabluri pci-express x2 de 6 pini sau x2 6+2 pini si sa aiba macar 500 W.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Uite aici o placa video foarte buna http://bit.ly/VDhPY5 o sursa gasesti oriunde la 1mil si ceva

| PredatorXGAMING a răspuns:

Http://www.altex.ro/produse-it/componente

Placa video zic sa iti iei nVidia GeForce GT 630 2 GB DDR3 costa 250 lei si sursa te decizi tu desigur daca iti mai raman bani poti incerca sa iti iei o placa video mai buna.

| anonimguy3 explică (pentru PredatorXGAMING):

Daca vroiai sa te injur ai facut binewinking. Rasnita aia de gt 630 e cea mai javra placa video ever, toti fac greseala si o iau pentru ca are aia 2gb si in rest e un **** cu ochi. Oricum mersi ca macar mi-ai raspuns.