| johnlocks a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop, pret rezonabil. Nu prea ma pricep, deci voi ce ati alege dintre Toshiba sau Sony vaio? Merci anticipat! happy

10 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Lasa si un pret, sa stim in ce categorie ne incadram. Sau poti sa-mi dai un mesaj.

Pret rezonabil e un termen relativ.

| Matt24 a răspuns:

Vaio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba, la Sony o sa ai intotdeauna probleme cu driverle daca vrei sa instalezi alt system pe el si in general Sony vor sa fie cu doua perechi, fac totul altfel decat standart ( incarcatorul de exemplu... )

Răspuns utilizator avertizat
| mnthseby a răspuns:

Toshiba. Sony sunt mai mult marca