| johnlocks a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop, pret rezonabil. Nu prea ma pricep, deci voi ce ati alege dintre Toshiba sau Sony vaio? Merci anticipat! happy

10 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Vaio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba, la Sony o sa ai intotdeauna probleme cu driverle daca vrei sa instalezi alt system pe el si in general Sony vor sa fie cu doua perechi, fac totul altfel decat standart ( incarcatorul de exemplu... )

| Ionait a răspuns:

Lasa si un pret, sa stim in ce categorie ne incadram. Sau poti sa-mi dai un mesaj.

Pret rezonabil e un termen relativ.

Răspuns utilizator avertizat
| johnlocks explică (pentru Marius910):

La vaio am gasit si de 2800 lei ceea ce nu ma deranjeaza. La Toshiba sunt mai ieftine, dar nu stiu daca sunt suficient de bune. Vreau sa ma tina vreo cativa ani. Deci pretul nu e prea important, dar vreau sa stiu daca este destul de bun calitativ.

Răspuns utilizator avertizat
| johnlocks explică (pentru Marius910):

Ok merci de ajutor happy

Răspuns utilizator avertizat
| mnthseby a răspuns:

Toshiba. Sony sunt mai mult marca