| MariusF23 a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre telefonul LG A200? Vreau sa-mi reinnoiesc abonamentul la Orange si vor domnii sa mi-l dea gratuit la reinnoire. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Sa-ti zic despre Orange: ia-ti numarul, si treci pe cartela.
Imi pare rau ca mie mi-au trebuit 8 ani sa realizez ca asta trebuie facut.
Iti recomand cu caldura sa iesi de la ei, un LG A200 e ieftin la liber, nu te ingloda cu un abonament nenorocit.

| MariusF23 explică (pentru valentingb):

Ar veni cam 60 euro. nu ar fi chiar asa de scump. dar vreau sa stiu ceva de el daca e bun de ceva

| valentingb a răspuns (pentru MariusF23):

Nu ai prins ideea.Iesi de la hotii astia.
Cat despre telefon, din ce stiu eu e bun, merge bine, nu e extraordinar, dar la banii astia face destule. 2MP camera, deci e bunisoara, pentru cine face poze rar, radio, mp3 player, casti la el deci cine vrea sa asculte muzica, are la ce, arata bine. Daca iti place, de ce nu?

4 răspunsuri:
| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Uite aici un site care te poate ajuta http://www.gsmarena.com/lg_a200-4092.php. Dar mie sincer mi se pare naspa

| Ostasu_Cristian_1994 a răspuns:

Din moment ce ti-l da gratis cat de bun crezi ca e?