| eduardo122 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum pot intra pe un cont de email care il aveam pe un nr de tel care l am pierdut si de pe un laptop care zice ca nu l cunoaste, intr-adevar mi am cumparat un nou laptop si imi trebuie acel email deoarece trebuie sa mi confirm un mail, cred ca s-a dus acel email nu..chiar ma enerveaza cei de la yahoo, daca stiiti vreo metoda sa-mi recuperez vechiul email va rog sa-mi spuneti cum.

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

Pai vorbeste cu Prieten(Hacker) care se pricepe sa sparga parole si te rezolva el, vorbesc serios, asa am patit si eu eram conectat pe tableta cu Facebookul si nu mai tine-am minte parola, iar fratele meu mai mic, i-a dat restart, am incercat sa ami recuperz contul dar n-am reusit nicidecum, asa ca am apelat la un prieten, care joaca toata ziua jocuri si se pricepe la hackuri, si a reusit sa m-il sparga.

Nu ma judecati ca nu mai tine-am minte parola de la Facebook, am multe conturi create pentru jocurii, acuma mi l-am notat.

Noapte Buna happy