| alexene29 a întrebat:

Salut tuturor, As dori sa fac si eu un site pentru firma mea si as dori sa il creez gratis adica sa-mi fac publicitate, cum pot sa fac acest lucru? Am vazut sute de metode a crea site free si nu stiu cat sunt se sigure o recomandare cat mai urgenta va rog!

Răspuns Câştigător
| ady20cis a răspuns:

Pentru inceput ti-as recomanda ucoz dar totusi trebuie sa ai ceva habar de html(in php e putin mai greu) si doar pentru promovare e suficient sa ai cateva pagini statice de html, cu portofoliu eventual, cu contact si ce mai vrei tu.ai la inceput spatiu de stocare 400mb ceea ce e suficient pentru niste poze sau ce vrei tu si o gramada de chestii destul de interesante.dar repet: trebuie sa ai ceva cunostinte de html.nu-i greuwinking si sa nu uit...trebuie sal optimizezi foarte bine si sa-l indexezi in motoarele de cautare pentru a fi gasit pe internet.bafta

3 răspunsuri:
| lixu16 a răspuns:

O varianta de care stiu eu ar fi www.cabanova.com. Este un site de creare pagini web. Intra si vezi daca iti place (depimde ce site vrei sa faci). Mult succes!

| alexene29 explică (pentru lixu16):

As dori sa fac un site care sa fie gratiut complet sa il administrez eu

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!