| razvan101 a întrebat:

Salut tuturor!

Iphone-ul meu 3gs nu se mai aprinde decat daca il pornesc dintr-un program si atunci apare imagine alba pe tot ecranul.

l-am dus la un service mai putin autorizat si au zis ca nu e o probelma de soft, e o problema din telefon.

Ce imi recomandati sa fac, sa mai incerc la alt service, sa-l duc la Orange sau?

7 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Eu recomand alt service.si daca iti zice ca poate sa -l faca pe un pret mai mic(cat esti tu dispus sa dai)fa-l ce mai stai!

| William a răspuns:

Cat de proaste pot sa fie telefoanele astea.

| razvan101 explică (pentru William):

Ti-as da un like laughing

| William a răspuns (pentru razvan101):

laughing merci

| valentino52 a răspuns:

Ce program? Nu cumva ai jailbreak tethered pe el? Daca da, e normal.

| razvan101 explică (pentru valentino52):

Da,e Tethred... ce pot face?

| asotydna a răspuns:

Mai bine dul la Orange, si daca e in garantie cu atat mai bine, daca stii cauza din care nu merge mai bine le spui, probabil isi dau mai usor seama de ce nu functioneaza.