| MariusA99999 a întrebat:

Salut tuturor, nu știu de ce dar nu mai pot instala windows 7 pe pc. Am încercat cu diferite dvd-uri cu win 7 și tot nu merge. Rămâne la "Completing installation. " sau "Completing installation (cu 2 puncte "
L-am lăsat pornit o ora dar degeaba, tot asa a rămas... straight face
Ajutați-mă, va rog!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Posibil ca mediul de stocare date să se fi defectat. Recomand un service de calculatoare pentru investigații suplimentare a hardware-ului calculatorului.Sunt chestii care nu se pot rezolva acasă doar dacă ai softurile și cunoștințele necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce incerci sa-l instalezi? Model de laptop/pc.

| dgffdf a răspuns:

Stiu cum e ☺ Am un laptop ASUS iar eu intampinam aceeasi problema. Dupa lungi incercari am ales sa instalez Windows 8.1 si merge doar ca uneori se deschide mai greu ( P.S : totusi iti recomand sa-l duci la un service, poate este ceva minor ) Noroc