| 23423423 a întrebat:

Unitatea mea centrala scoate un tiuit intermitent iar pe monitor nu afiseaza nimic, de la ce poate fi? Am avut-o la reparat la cineva care mi-a scos memoria ram, am pus-o la loc ..si nu s-a schimbat nimic. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Ene_Ionut_1993 a răspuns:

Persoana care ti-a reparat PC-ul tia schimbat memoriile RAM cu altele, iar cele pe care ti le-a pus nu sunt pe aceeasi frecventa cu placa de baza.de aceea scoate acel sunet si nu da semnal in monitor.