| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar acest laptop : http://www.emag.ro/......DJW61MBBM/ si as vrea sa stiu daca se pot schimba usor hard disk-ul si ramii, pentru ca am citit review-ul unei persoane care spune ca nu se poate, deoarece capacul e sigilat turnat si nu poti ajunge la ele, nici macar la baterie sau asa ceva. Am avut 3 laptop-uri Asus pana acum, inclusiv unul Asus si nu am auzit de asa ceva. Daca e cineva care detine, a detinut sau are cunostinte care detin acest laptop, astept un raspuns. Multumesc.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu are habar de laptop-uri cine ti-a spus asta.
La orice laptop poti schimba HDD-uri / bateria...
Daca nu ar fi asa atunci nu ai mai avea garantie ca ar trebui sa ti-l schimbe cu totul nu-i asa? laughing