| Costelush333 a întrebat:

Vreau sa fac un abonament la Telekom, Surf L, si trebuie sa achit la inceput o suma de bani, dar mi-a spus cineva ca s-ar putea sa mai vina ceva in plus gen 100-200lei, ceva cu depozit nu stiu ce... Dar a spus ca s-ar putea sa vina sau sa nu vina. Imi puteti spune daca vine ceva in plus si cat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori platesti depositul inainte cu bani in mana, ori sa iti adauge la factura. Acel deposit este o siguranta in caz ca nu mai platesti cumva abonamnetul dupa cateva luni.

| KillaNoFilla a răspuns:

Nu te deranja cu telekom

opteaza pentru rds sau Vodafone