| DenisIonut01 a întrebat:

Salut,vreau sa imi iau un Play Station 3 si inca nu sunt in tema cum pot face sa bag jocuri pe hard-ul consolei ps3 de pe calculator, dar sa si functioneze. Trebuie modat mai intai? cum se face? si jocurile le pun pur si simplu in folderul GAMEZ/GAMES?

Dintr-un site gasit pe google am inteles ca trebuie sa am macar un dvd cu joc original in consola dar eu nu am si nici nu as vrea sa pun vreun joc ca sa pot juca alte jocuri.

Nu este nevoie de vreun link cu piraterie deoarece nu este acceptat de site-ul TPU, puteti sa puneti numele programului sa zic asa si ma descurc eu mai departe. Nu incalcam regulamentul site-ului!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, vezi mesaj.

| Gututui_Petru_1998 a răspuns (pentru sltlp):

Spune-mi si mie Te rog ...sdrv

1 răspuns: