| simi61 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine. Sa-mi spuneti daca se poate inregistra o convorbire video de pe webcam in timp ce sunt cu persoana online.Va rog daca DA sa-mi dati si pasii.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Downloadeaza hypercam si iti inregistreaza si ce vorbesti si desktopul.Trebuie sa dai la settings pentru a selecta sa filmeze tot desktopul pentru ca dupa ce l-ai downloadat iti filmeaza doar o particicahappy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa strangi dovezi? cauta pe google aparatura de spionaj.cu aia vei reusi.