| PureMadnesS a întrebat:

Vreau sa-mi iau un laptop. Bugetul meu este 2000-2300 Ron m-ar interesa ceva Gaming cu un procesor intel core 2 duo.placa de 512 sau 1gb si 3-4gb ram? ati vazut ceva? ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

De acord cu bilboo. Pentru gaming (d-ala serios, nu asa, de vara) raspunsul este unul singur: desktop.
Gandeste-te de mai multe ori daca chiar il iei pentru gaming sau vrei de fite.

| bilboo a răspuns:

Vrei neaparat laptop...deoarece eu unul ti-as recomanda ca la bani aceia sa iti faci un PC calumea...adica foarte calumea ca de exemplu un procesor inter core 2 quad, o placa video gts450, 4 GB RAM, etc daca te mai gandesti si vrei sa te ajut sa ti`l configurezi ma gasesti la adresa de mess smecheriu_xxx@yahoo.com

| PureMadnesS explică:

Pai...nu vreau de fite vreau sa si plec.Eu vreau laptop, desktop am. Vreau sa plec in vacante...