| EmanuelEmy7 a întrebat:

Vreau sa schimb o tableta romaneasca Utok 1000Q, rezonabila ca performanta, cu o tableta Samsung, sau Apple, si sunt dispus sa ofer si o diferenta.
Cu ce modele de tablete, imi recomandati sa o schimb?

3 răspunsuri:
| k330sk3a a răspuns:

Dupa parerea mea, nu are rost sa o schimbi, pentru ca nu o poti da pe o tableta Apple fara sa dai o diferenta mare, si in plus nu prea sunt oameni care sa schimbe o tableta Apple pentru una romaneasca.Si tabletele Samsung au pretul mult peste performanta lor. Daca ai incerca sa o schimbi pe asta cu un Samsung galaxy tab 3 de 10.1 inchi, ti-ar mai cere diferenta, desi cea utok are quad core, iar tab-ul dual core.Doar tab 4 se apropie ca performanta, dar are pretul mare, datorita numelui "Samsung".

| EmanuelEmy7 explică (pentru k330sk3a):

Deci este mai convenabil sa sa schimb cu Samsung?

| k330sk3a a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Nu are rost sa o schimbi, pentru ca doar tab 4 se apropie de performantele tabletei tale, iar daca o vei schimba, vei da doar bani in plus pe o performanta asemanatoare.