| bogdan12321132231 a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb ce parere aveti despr zvonurile ca amd va bate la diferente mari nVIDIA in dx12, in sensul ca r9 390 va fi peste gtx 980
Am atasat aici un film : https://www.youtube.com/watch?v=OuUcIfcMDtc
Si astept sa-mi spuneti parerea voastra.

6 răspunsuri:
| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Nu cred ca AMD va fi mai bun, deoarece placile video AMD se incalzesc dublu fata de nVIDIA si nu dau randament asa de bun.

| bogdan12321132231 explică (pentru Rusu_Alexandru_1997):

Posibil eu am gtx970 g1 gaming, am reusit sa o duc stabil la 1500mhz si 8160 memoria

| KodrutZ a răspuns (pentru Rusu_Alexandru_1997):

Aha, si rockerii sunt toti satanisti, blondele proaste, iar brunetele c*rve nesatule care fac doar s&x an4l. Cunoastem. Si Intel-urile te tin mai mult, AMD-urile se ard si de aia sunt mai ieftine. Si vaccinurile provoaca autism. Iar Nicolae Guta e un artist de talie mondiala, un muzician ca nimeni altul.

| bogdan12321132231 explică (pentru KodrutZ):

Asa e guta e nr-ul 1 la manele si muzica de petrecere

| KodrutZ a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Nici macar acolo. Guta e un maimutzoi cretin. Adrian copchilu' minune chiar are voce, Guta e la furat complet. Si o spun asta ca unul care detesta manelele din suflet. Deja daca ai zis "muzica de petrecere", ambii sunt la furat de-a binelea. Ai Gica Petrescu, Romica Puceanu, Gabi Lunca, Taraful din Clejani, Fanfara de la 10 prajini, Taraf de Haidouks, si multi, multi altii.

| bogdan12321132231 explică (pentru KodrutZ):

Da pai