| liceu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de pe net. dar sa fie cu touschreen. si am gasit un telefon si cu touch. si cu tastatura qwerty. dar am vazut ca are pixeli 320*240. cat inseamna aia? adica eu stiu de 1 megapixel 2, 3, 4,5.etc. in fine vreau asa sa imi ziceti cum vine. asta ma intereseaza cel mai mult. si daca ati vazut niste telefoane cu touch faine pana in 600 de lei. va rog sa-mi spuneti. funda +vot

6 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

320*240 e rezolutia telefonului.Nu pot sa stiu cati Megapixeli are.Cumpara-ti un Iphone 3gs...il gasesti la 600 lei sau daca nu un Nokia n97 mi se pare dragut.

| liceu explică (pentru roormaf12):

Imi place mult Nokia n97...dar nu am gasit un loc sigur de unde il pot cumpara fara a intampina probleme... daca ai avea ceva link. si inca ceva nu am gasit niciunde iphone 3gs _600 lei. cam toate arata ca is vreo 22 de milioane. si probabil daca ii 600 de lei ii second hand. mersi

| roormaf12 a răspuns (pentru liceu):

Mda iphone 3gs ziceam second...N97 nu gasesc, am vazut mai de mult pe okazii un n900(mai bun ca n97) la 600 lei...

| pacirisu a răspuns:

E de 3 megapixeli. pentru telefoane ai putea sa mai astepti pana pe 23 noiebrie cand o sa fie fie vinerea neagra si o sa fie super reduceri pe emag.ro si iti poti lua atunci ceva dragut ieftin si pe gustul tau

| liceu explică (pentru pacirisu):

De pe eMAG chiar vreau sa imi iau. dar nu sti pana cand tin ofertele? eu as vrea sa imi iau pe la inceputul lunii decembrie. e prea tarziu atunci?

| pacirisu a răspuns (pentru liceu):

Da e prea tarziu
mult prea tarziu...dar pai incerca in perioada sarbatorilor au oferte destul de bune