| Revolution a întrebat:

Salutare.Am o imprimanta EPSON DX4400 cu ultimul driver instalat.Am cumparat niste cartuse, le-am instalat corespunzator iar la sfarsitul instalarii imi spune ca, cartusele nu sunt compatibile cu imprimanta.Desi am mai folosit acest tip de cartuse in trecut, acum imi arata ca nu sunt compatibile. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| vbmt a răspuns:

Probabil ca s-au schimbat ceva la ele si imprimanta ta nu le mai recunoaste cauta un specialist si eu am patit asahappy