| SiberGamerHD a întrebat:

Am o intrebare: un processor i3 6098p 3.6 ghz poate rula gta 5? aici sunt mai multe specificatii : https://mediagalaxy.ro/......6gb-ubuntu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri frumusel pe Gogu' si cauti cerintele de pe GTA V. Apoi le compari cu ce ai tu si, voila! Ti-ai raspuns singur! Da-ti un pupic pe frunte si o funda!

| SiberGamerHD explică (pentru anonim_4396):

Sunt cerinte minime si recomandate, in general intrebam cu care din ele se potriveste PC-ul dar na, dau de raspunsuri irelevante...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SiberGamerHD):

Normal ca sunt minime si recomandate. Daca nu ai fi atat de inapt, intrebarea asta nici nu si-ar avea locul. Dupa cum am spus, intri pe google, cauti cerintele si compari cu ce ai tu. Treci de alea minime? Bravo, il poti juca cu setari mici. Te apropii sau le depasesti pe cele recomandate? Poti creste setarile. Este atat de greu? Trebuie doar sa compari niste cifre si vezi daca sunt mai mari sau mai mici.