| nyko3094 a întrebat:

Salutare,,,am o problema cu skype-ul,,, acum 2 zile imi mergea Skype-ul foarte bine, insa astazi cind am vrut sa intru imi aparea un mesaj de genul (uitati-va la imaginea din linkul de mai jos ) l-am dezinstalat cu Uninstall,, am curatat PC-ul de registri cu Ccleaner,, am reinstalat Skype-ul,, si la fel nu merge imi apare acelasi mesaj,, am incercat si Skype-ul portabil,, insa acesta la fel nu se deschide! Va rog ajutati-ma cineva,, am nevoie sa uitilizez skype-ul! Precizez am Windows 7.http://i.cubeupload.com/Q69OQx.jpg

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deschide editorul de registry și du-te la:
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Image File Execution Options
Aici șterge tasta "skype.exe" și ar trebui să mearga.
In registry intri asa -> Start -> In aria de cautare scrie-> regedit dupa care apasa tasta Enter.
Bafta!

| nyko3094 explică (pentru neluL):

Mersi neluL, a mers,, multumesc mult de ajutor,,! bafta si tie in continuare!

| neluL a răspuns (pentru nyko3094):

Cu placere! bye, bye wave