| LaurentiuAzza a întrebat:

Am o problema...

1. Cand instalez driverul pentru placa video mi se blocheaza definitiv calculatorul nu pot face nimic nu merge mouse`u, tastatura [ trebuie sa dau restart si pe urma o ia de la capat ]
2. Cand dezinstalez driverul, totul merge perfect doar ca nu pot juca nimic si se misca in poze [ stiti cum e cand nu e driverul instalat]
Mi-au zis niste oameni ca nu placa e de vina ci driverul sa aleg driverul special pentru ea!
Bun : Inainte tot driverul Ati Radein 9550 l-am avut si nu face`a figuri recent s-a intamplat faza cu blocare calculatorului
Eu driverele nu le am, ci le downloadez de pe www.touslesdrivers.com. Placa mea este a9550Ge
De curand am schimbat hardu crezand ca e de la el, dar m-am inselat ..Astept raspunsuri si rog cei care va pricepeti 100% lasa-ti si un id de messenger in caz ca eu nu reusesc. Multumesc

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da de ce descarci drivere de pe toate tampeniile de site-uri si nu de la producator? O chestie cat se poate de logica si de bun simt!

| Jipa95 a răspuns:

Un update de bios te-ai gandit sa mai faci si tu? happy