| Danutz211 a întrebat:

Salutare, am o problema mare, am acasa un Wireless si un HTC Wildfire S.Cand incerc sa ma conectez la net nu pot pe HTC imi apare reteaua imi apare ca ii deschisa, nu'i parolata dar nu ma pot conecta. Cel care mi-a instalat Wireless-ul mi-a spus ca pentru o mai buna siguranta nu mi-a parolat reteaua, ci a facut o setare prin care eu trebuie sa introduc o serie de la dispozitivul de pe care vreau sa ma conectez pe sit-ul de la wireless.Si numai asa ma pot conecta, intrebarea mea este unde trebuie sa pun seria aia si de unde fac rost de seria aia de la HTC? Multumesc mult happy

1 răspuns:
| supercamila a răspuns:

Poi teoretic ar trebui sa fie in cutia telefonului/pe factura