| MusicFeelings_Maryan_1994 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu browserul. De fiecare daca cand incerc sa descarc ceva, descarcarea se intrerupe si imi apare: "failed - virus scan failed" M-am gandit ca ar fi putea fi din cauza unor setari din Antivirus.
Am dezinstalat Antivirusul (eu folosesc Avast), l-am instalat din nou, insa cu nici un folos. Daca incerc Opera sau Chorme sa descarc orice fisier de pe net, descarcarea se intrerupe. In schimb, pot descarca doar cu Moziila Firefox.
Aveti idee care e problema? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, downlodeaza Malwarebytes si ruleaza o scanare cel mai probabil ai un virus in pc

1 răspuns: