| Marme a întrebat:

Salutare, am și eu o problemă cu pc -ul! M-am jucat pe el în fiecare zi, și am făcut pauză vreau 3 zile (nu l-am mai deschis deloc ) acum când am vrut sa îl deschid iar, se întâmplă ceva ciudat. Se deschide își face treaba cu scrisul la început memory testing etc... si când da sa intre în windows monitorul se stinge, unitatea merge și becul la monitor este verde adică în funcțiune! Cine mă poate ajuta, va rog?

1 răspuns:
| gothicbat a răspuns:

Ai o problemă cu placa video, așa am pățit și eu acum mult timp, du-l la reparat.