| Robert_Florin_1993_Y6LI a întrebat:

Salutare,

Am si eu o problema si nu pot sa ii gasesc nici o rezolvare, am incercat si la amd comunity dar nimic si pe Youtube dar tot nimic si pe preacuvantatul GOOGLE. Imi da un mesaj "Default Radeon WattMan Settings Have been Restored due to Unexpected System Failure" mi se face ecranul negru si apoi isi revine, uneori ramne blocat alte ori isi revine.
Chiar nu mai am nici o solutie, poate ati putea sa ma ajutati.

Configuratie:
CPU: R5 3600X
GPU: RX 590 Fatboy
Ram: 16Gb la 3200frz
Placa de baza : Msi x570 unify
Sursa: GIGABYTE P750GM, 80+ Gold, 750W

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu ai Overclock si ai cel mai recent driver instalat si face asa as zice sa mergi la un service.