| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu problema cu laptopul meu targa traveller1526, se inchide cand il pun la incarcat, pun incarcatorul in priza, mai merge un minut doua(timp in care face galagie mare)dupa care se inchide pur si simplu. l-am curatat de praf, mi-am luat un cooler extern.si nimic, aceeasi problema, NU STIU CE SA II MAI FAC, VREO IDEE? mersi

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai cred ca ai o problema la incarcator, daca este in grantie du-te la service la el, daca nu se poate sa fie ceva la baterie/acumulator... E bine sa te duci la un service ca nu costa nimic sa iti zica ce are... Pina atunci baga la incarcat bateria cind este inchis si dupa un timp in care sti ca este incarcata scoti din priza si deschizi laptopu'. Inco o chestie, incearca sa schimbi priza cu una care sti ca e mai buna, se poate si din cauza prizei citeodata! Bafta! Fundita?

1 răspuns:
| eusefu a răspuns:

Du-te cu el la reparat daca ai garantie.