| Teofana a întrebat:

Am problema cu laptopul! Umblu pe el si merge 10-15 minute apoi se inchide pur si simplu chiar daca bateria e plina, dar daca il tin in priza la incarcat si umblu pe el merge si nu se inchide... Ce ar putea avea si ce as putea sa fac ca sa nu se mai inchida? Vreau un raspuns concret va rog! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Recomand sa mergi cu el la un service it sa il curete de praf+schimbat pasta termoconductoare pentru inceput

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cati ani are laptop-ul?

| Teofana explică (pentru sltlp):

Hmm vreo 4 ani.

| sltlp a răspuns (pentru Teofana):

Recomand sa mergi cu el la un service it sa il curete de praf+schimbat pasta termoconductoare pentru inceput

| RAY a răspuns:

Logic ca bateria daca pe curent nu are nimic

| K0sti a răspuns:

Alt acumulator!

| Alin4uuu a răspuns:

Buna Teofana raspunsul e foarte simplu bateria e de vina trebuie sa iti cumperi alta, nu mai tine curent in ea si de asta dupa 10 min se inchide laptopul, asa ca ia-ti alta baterie, funda.