| Valentin42352342 a întrebat:

Salutare!
Am un laptop, 4gb ram, procesor dual core p320, 32 Bit
Am reinstalat recent windosul si am o problema la grafica si placa video. Nu stiu ce driver sa instalez sa se vada pe o rezolutie mai buna, acum se vede 1024 x 768 si imi zice ca am VGA Graphics Adapter. Cum fac sa recuperez rezolutia dinainte de a reinstala windosul?
Help mee!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De mare exceptie, de pagina producatorului, acolo unde stau driverele nu ai auzit?

| gelu1970 a răspuns:

Driverul il ai in pagina fabricantului.
de asemenea, daca folosesti Microsoft update in scurt timp ar trebui sa primesti update pentru grafica ce o ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe net modelul tau de laptop + drivers.
Gen " Lenovo thinkpad t410 drivers", si o sa iti apara driverele pentru el. Dupa le cauti si le instalezi.

| KillaNoFilla a răspuns:

Cauta pe google driverul de la placa video laptop.