| Sorinvfjw a întrebat:

Salutare! Am un laptop ASUS X541U,i-am schimbat pasta termoncoductoare pasta este de la grizziy thermal și i-am adăugat și RAM doar 4 cât mai zice producatorul l-am montat la loc și nu se aprinde și nici nu se încarcă! Ce ar putea sa aibă?

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

In primul rand, ar fi bine sa verificati daca totul este conectat corect. Verificati cablurile de alimentare, bateria, cablurile de conectare interne si cablurile de afara. Daca nu gasiti nimic care sa nu fie conectat corect, atunci ar putea fi necesar sa verificati plăcile și circuitele interne pentru a vedea daca sunt defecte. Este posibil, de asemenea, ca o parte din componente sa fi fost afectata de adaugarea RAM-ului sau schimbarea pastei termoconductoare. Daca nu gasiti nicio problema cu conectarea, ar putea fi necesar sa luati laptopul la un service autorizat pentru a fi verificat si reparat

| Sorinvfjw explică (pentru DjSannan):

Mulțumesc!

| DjSannan a răspuns (pentru Sorinvfjw):

Cu placere