| xKyleXYx a întrebat:

As vrea niste sfaturi pentru cumpararea unui laptop,il voi folosi la facultate, precizez si faptul ca vizionez filme destul de des si as dori sa permita si aplicatii mai greoaie precum unele jocuri.
Bugetul in care trebuie sa ma incadrez este de 1.700 de RON.
Cateva idei, pareri, orice care ma poate ajuta.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

,,pai tie tiar trebui un laptop cu cam 2-3 gb pe ram 1333mhz sau 800,, si o placa video 512mb si cel mai important un procesor cum ar fi Intel dual core,, i3,, amd phenom 2 x2,,, sa aiba neaparat acar doua procesoare. funda?

| AugustinFiltru a răspuns:

Stiu ca nu asta intrebai dar pentru filme ca sa le vezi si pe cel mai praf pc celmai bun program e Mv2Player