| LoCkEd02 a întrebat:

Salutare. Astazi am dat prea repede niste like-uri la o fata si imi spune ca am fost blocat:

Ai fost blocat temporar
It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been blocked from using it.

Learn more about blocks in the Centrul de ajutor.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne.

Cum imi pot deblocat contul sau cat trebuie sa astept va rog funda?

3 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

De obicei pentru asa ceva contul ti se blocheaza pentru o saptamana. De aceea nu imi place mie facebookul si folosesc twitterul.

| Lavvvo a răspuns:

Salut! Nu cred ca au legatura like-uri-le date la fata respectiva, ea posibil a crezut ca e o hartuire sau ceva asemanator. Apropo:Tu, daca intri pe FB poti naviga? Si eu am fost blocata dar pe perioade foarte scurte de timp (cateva minute-o ora).

| LoCkEd02 explică:

Da pot naviga pe facebook dar nu pot da like, in rest merge sa fac orice.