| Belluuu a întrebat:

Salutare. care puteti sa-mi dati ARHIVA cu driver-ul Radeon HD 3450 (placa video) ca eu am gasit driver-ul pe net dar cand il dau sa-l instalez zice ca n-am win32 application straight face si nu-l pot instala ba chiar mai mult unele drivere tot asa imi dau, de aceia va cer ARHIVA cu instalarea (folderele instalate) de la Radeon HD 3450 ca sa il pot baga in Disk c, program files ca nu ma lasa sa-l instalez...si asa imi dati voi direct instalat dar in ARHIVA, va rog foarte mult nu stiu ce sa mai fac sad...

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Probabil ai windows pe 64 de biti sau ai ceva busit la windows. Iti trebuie versiuna de driver de 64 de biti, daca asta e problma sau reparat sau reinstalat windows. De obicei se reintaleaza.