| bogdi20099 a întrebat:

Salutare, caut un telefon de cumparat, si nu stiu ce. Uitati ce ma intereseaza sa aiba telefonul: sa fie fullqwerty sa se auda tare si clar muzica sa aiba aplicatii si jocuri multe sa fie dual sim si camera maca de 2.0 megapixeli... Funda si vot la cele mai bune raspunsuri!

3 răspunsuri:
| mariusanton a răspuns:

Buna te poti uita si pe supertablete.ro sunt foarte ieftine (dual sim) eu de aici am luat pentru cadouri nu numai telefoane ci si alte produse ceasuri jucarii pentru copilul meu si altele.Mie mi-au inspirat incredere si sa nu mai zic de raportul calitate pret :love:

| kosmynk a răspuns:

Poti alege intre :Nokia E71 Black, Sony Ericsson XPERIA X10 mini Pro Black, Nokia C3 Golden White, LG KS360, Allview Q1 G3T FUNDA!

| bogdi20099 explică:

Ma gandeam ceva mai ieftine pana in 400 ron.C3 e bun sau si Nokia x2-01.http://www.emag.ro/......--pQ2CLOUD si asta e bun dar mai astept cateva raspunsuri si dau funa.