| bleakk a întrebat:

Cum pot sa imbunatatesc la "Graphics" "Desktop performance for Windows Aero"? Sau ce inseamna mai exact asta? Este in legatura cu windows 7 la Rating. Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Chestia aia se referă la performanța sistemului Microsoft Windows 7 în raport cu ce hardware ai. Dacă vrei să ai puncte mai multe de rating, adic©a Windwos-ul să funcționeze la randament și mai bun atunci trebui să schimbi placa grafică cu una mai performantă și să mai adaugi ram, precum și dacă pui o placă video performantă și o alta sursă de alimentare care să ducă noul upgrade(recomandat). Succes

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Adaugi o placa video mai merformanta

| AlexL28 a răspuns:

Lol, tot acolo am si eu punctajul mai mic, adica 4.9. Trebuie sa-ti iei o placa mai buna daca vrei sa creasca