| Dement_Copil_1998 a întrebat:

Salutare
de curand am primit cadou un telefon Vertu Signature S
si m-am uitat pe net si am impresia ca este original
puteti sa imi dati si mie un site sau cv unde imi pot da seama daca e replica sau original?
MuLTUMESC

3 răspunsuri:
| Dement_Copil_1998 explică:

Nu stiu, am vazut pe net multe diferentze...de exemplu replicile au mufa de reincarcare jos in "fund" asta are in dreapta.am vazut si ce scrie sub baterie.nuj dar vr sa gasesc un site unde arata care e fake si care e original

| Dement_Copil_1998 explică:

Am facut niste poze...si sub baterie scrie Made In U.K.
pot sa dau poze la xtreme.personality

| niculetu a răspuns:

Sigur nu e original, iti garantez eu, unul original costa in jur de 5000-6000 de euro, nu cred ca ar face cineva cadou la pretul ala happy