| YukaSan a întrebat:

Salutare. Fraților ajutați-mă și pe mine va rog frumos. Acum câteva luni am instalat aplicația aceea Sweatcoin și am observat că fac între 15 și 40 de cenți pe zi având în vedere faptul că fac între 4.000 și 10.000 de pași pe zi iar alți prieteni de ai mei având și ei aplicația și fac cam aceeași sumă de pasi, ei primesc câte 3 4 5 euro. Nu inteleg de ce se întâmplă chestia asta. Dacă știe cineva să îmi spună vă rog frumos, sa-mi spuna ce as putea face si de ce nu primesc banii pe care trebuie sa ii primesc. sad

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si de ce nu ii intrebi pe ei?

| YukaSan explică (pentru suntserios):

Pe cine sa intreb? pe prietenii mei? pai i-am intrebat si nu stiu nmchappy
fac si ei aceeasi chestie ca mine, gps pornit, net pornit și dă-i bicehappy
deci. happy

| Moldovan_Paul_1990_KxUQ a răspuns:

Încearcă să reinstalezi aplicația

| YukaSan explică (pentru Moldovan_Paul_1990_KxUQ):

Am făcut asta și la fel.