| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un telefon, un Allview F2 Crony DualSim cu touchscreen, mai de curand... si nu prea le am cu umblatu' pe el.si am o problema. Pe ecran, adica cand il aprind, primul ecran, nu cel cu meniul (cel albastru), este o sageata asa >, si am dat acolo si am tras niste chestii pe ecran, si nu mai stiu cum sa le bag inapoi, sau sa le fac sa dispara. Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Sall...
Pai trebuie sa ți apasat mai mult pe fiecare si se face mai transparent un pic si atunci poti sa le muti...

si eu mi-am luat acest telefon(imi place sa ii zic "casetofonu` 2012" ca se aude foarte tare si clar.)si la inceput nici eu nu am stiut cum sa le mut alea,,,.

sper ca ai reușit.

| anonim_4396 explică (pentru xxxXStefanXxxx):

Multumeeeeeeeeeeeeeeeessssscccccc! Ai luat funda!

2 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Poi nu stiu da poate merge, tine apasat pe acea "chestie" si ar trebui sa poti sa o muti, si trage de ea (poate iti merge)