| robert08 a întrebat:

De ce in Opera nu i-mi sunt salvate datele de logare? cand ma inregistrez pe un site imi da salvare parola dar degeaba. cand intru pe site-ul respectiv ex. youtube trebuie sa ma loghez de fiecare data in google chrome nu e asa

Răspuns Câştigător
| florin752010 a răspuns:

Cand intri pe site si vezi ca nu-ti apar datele de logare, atunci dai click pe cheia aceea de sus dintre butonul "refresh" si "home" casuta aia, si te va loga automat. Gestionarea parolelor este activa. Dai click acolo si te logheaza.

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Incearcă: Meniu -> Configurări -> Preferinţe rapide -> Activează Cookie-urile.

| sinblade27 a răspuns:

Atentie sunt niste obtiuni de bifat... intra in obtiuni la opera si cauta save browser passwords

| florin752010 a răspuns:

Deci ori dai click pe autentificare sau login apoi, dupa ce termina pagina de incarcat dai click pe cheie, ori direct pe cheie. Dar numai dupa ce se termina pagina de incarcat (altfel ea se vede mai transparenta).

| Danasilvia a răspuns:

Datele iti sunt salvate. Numai ca, pentru a putea sa le activezi, trebuie sa dai click pe butonul de "Log In" (e butonul dintre "Back" si "Refresh" ).

| `KiddO` a răspuns:

Pentru ca nu sti sa scriihee hee..."i-mi" rolling on the floor lol