| andreyul a întrebat:

Nu stiu de ce boxele mele canta doar instrumental. fara voce. Am umblat prin toate setarile si tot nu reusesc sa le fac. Mentionez ca am Windows 7 si audio device : Realtek HD. Poate sa ma ajute cineva sa rezolv problema? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| andreyul explică:

Am dezactivat modul..si tot nu merge. toate setarile care implica "Karaoke" le-am dezactivat. si tot nu merge.

| andrey64 a răspuns (pentru andreyul):

Atunci inseamna ca firul principal (masa) este intrerupt pe undeva ori pe firul de la placa de sunet la sistemul de boxe ori in sistem.Te sfatuiesc sa schimbi firul sau firele care duc de la pc la sistem.

| andrey64 a răspuns:

Dezactiveaza modul Karaoke din Realtek HD Audio Manager. Funda.