| DOLFY a întrebat:

SaluTarE! Problema mea este in legatura cu skype-ul. Am facut un mic vidoe in care descriu toata problema : https://youtu.be/AEIpqDxjS54. Mai exact dupa ce instalez skype-ul inainte de a scrie numele si parola imi zice ca am problema cu conexiunea... internetul imi merge foarte ok.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe windows XP...normal ca ai probleme! Skype nu mai merge demult pe win xp!
E plin netul de probleme ca a ta! Mai schimbati si voi calculatoarele alea...

| DOLFY explică (pentru K0sti):

Ei da... skype-ul merge pe orice sistem de operare si ca sa vezi am rezolvat problema! tot pe windows xp...

| K0sti a răspuns (pentru DOLFY):

Merge doar daca ai sp3!