| Intruder19 a întrebat:

Salutare si La Multi Ani! Am o mica problema cu un stick usb sony de 4 gb.nu mi-l recunoaste, adica mi-a aparut ca nu gaseste USBSTOR.SYS in timpul instalari, am luat de pe net acest fisier, dupa mi-a aparut ca nu reuseste sa instaleze Sony storage media, am incercat toate porturile, nimic am incercat sa dezinstalez din device manager la fel, am ramas fara idei. Tin sa precizez ca ieri am copiat pe el cateva fisiere si a mers fara probleme, acum nu stiu ce sa fac cu el.Il recunoaste dar nu reuseste sa instaleze driverul. Tin sa precizez ca stick-ul nu a venit cu nici un driver si a functionat timp de 2 ani fara nici un driver.

Răspuns Câştigător
| Antaury97 a răspuns:

Incearca sa pui in alte intrari de usb, dar nu ar trebuie sal instalezi nimic, pur si simpu il bagi si dai cu copy paste, cumpara alt stick sau... nu stiu