| Gotolone a întrebat:

Salutare. Sunt nedumerit, și nu știu ce să aleg înainte de black Friday. As vrea sa știu ce căști îmi recomandați între să aleg intre Samsung Galaxy Buds 2 sau Huawei freebuds 4? Am o tableta Samsung Galaxy tab S6 lite, un telefon Motorola g9 play,(doresc sa schimb telefonul pe viitor poate in primăvara)și un laptop Lenovo ideapad 3 cu ryzen 3 și vreau să știu în caz că îmi iau unul dintre modele, daca se va putea face conectarea și ce îmi recomandați mai mult având în vedere că sunt audiofil și ascult multa muzica? Din 2017 am inceput să îmi placă hip hop lofi, după aia am tot început să ascult toate stilurile derivate cu hip hop lofi,cu beat type,cu boom bap,cu bossa nova hip hop lofi,după aia jazz hop, jazz ritmat și poate pe viitor și alte stiluri. Practic pentru orice muzica. Și aș vrea să știu ce îmi recomandați voi, pentru mine între freebuds 4 și Galaxy buds 2? Sau mai am un criteriu care trebuie sa îl mai indeplinesc; depinde care se reduce primul pe ăla îl iau, sau depinde daca se reduc mai mult la eMag in ziua cu cele mai multe reduceri din an. Dau funda, și mulțumesc pentru atenție!

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Prin casele tuturor trec multe radiații; inclusiv bluetooth.
Aș alege căști cu fir.
Eu așa ceva am luat dintr-un magazin Orange:
https://www.arsis.ro/......-4056.html
Uiți de ele în ureche pentru că nu le simți. Și se aud bine atât la pc cât și la telefon. În timp le-am cumpărat și bureți de pe net.

| Werrich a răspuns:

Preturile sunt marite cu cateva saptamani inainte de țeapa Black Friday si apoi "micsorate" la preturile reale.

| Gotolone explică (pentru Werrich):

Eu înțeleg ce zici nu sunt străin de ceea ce zici, am tot vazut videoclipuri despre asta, și cunosc, dar mă gândeam că poate totusi, nu dau ratei dacă reușesc se prind oferta buna...

| Werrich a răspuns:

Sunt cunoscute controversele care se creează în jurul fenomenului de Black Friday. De 6 ani, cele mai cunoscute branduri din România se întrec în reduceri care mai de care mai impresionante şi în oferte cât mai avantajoase pentru buzunarul oricui. Adevărul este însă altul. Câteva din aceste firme măresc substanţial preţul înainte de Vinerea Neagră pentru a nu ieşi în pierdere. Dar toate aceste reduceri fabuloase nu sunt decât praf în ochii consumatorilor creduli. Potrivit site-ului compari.ro, există multe produse pe care magazinul le oferă spre vânzare la un preţ mult prea mare, reducerea fiind practic inexistentă.

| Gotolone explică:

The Karamazov Eu înțeleg ce zici nu sunt străin de ceea ce zici, am tot vazut videoclipuri despre asta, și cunosc, dar mă gândeam că poate totusi, nu dau ratei dacă reușesc se prind oferta buna...

| Werrich a răspuns (pentru Gotolone):

ANPC a amendat Altex cu 50.000 de lei pentru că vindea produse la reduceri înşelătoare. Comisarii au propus suspendarea activităţii până la încetarea practicii comerciale incorecte/ Altex a afirmat că nu poate fi corect într-o piaţă unde nimeni nu e.

https://www.news.ro/......1920461379