| MytzaAB a întrebat:

Salutare TPU, am o nelamurire cu un laptop. Am gasit unul pe placul meu, dar nu stiu cat de buna este placa video, ea fiind dedicata Nvidia Geforce 710m, poate cineva sa-mi spuna cate ceva despre ea si daca merita?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.notebookcheck.net/......844.0.html Uite aici un clasament al placilor grafiece de laptop. ctrl+f si le cauti pe toate. Nu e stralucita 710m, dar se poate si mai rau. Ce buget ai pentru laptop?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa e de 1GB DDR3 pe 64 de biti deci e relativ bunicica happy