| MytzaAB a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa-mi cumpar un laptop si am gasit 2 care sa-mi placa. Difera doar placa video:
primul are: dedicata nVIDIA geforce 710m 1gb
al 2-llea are: dedicata nVIDIA geforce GT 620m

info: pe mine ma intereseaza si ceva gaming. Care dintre ele mi-o recomandati? si de ce daca se poate! ofer funda. Multumesc!

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ambele sunt destul de slabute pentru gaming si o sa te chinuie putin. Ce buget ai? Poate gasim altceva! happy

| MytzaAB explică (pentru laptopnews):

2000lei

| laptopnews a răspuns (pentru MytzaAB):

Da, nu prea ai variante cu ceva mai bun in buget. Fie mai astepti sa strangi ceva banuti, fie alegi unul in buget. Va rula si jocuri dar nu la detalii maxime. happy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua placa video e mai ok bafta happy

| Me2 a răspuns:

Ne dai si noua un buget? poate gasim ceva mai ok

| MytzaAB explică:

Bugetul este de 2000lei