| Sorinz a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu PC-u. De cateva zile a inceput sa zdrangane, dar nu stie ce ar putea fii cand merg mai apasat pe langa unitate incepe si zdrangane iar daca o misc putin se opreste zdranganitu. ce are? dar nu e de la ventilator ca ventilatoru are nu bazait care se opreste dupa 1 min de cand il pornesc.astept raspunsurile voastre!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De la sursa face asa, majoritatea trebueisc schimbate pe la 2-3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa e de la ventilatorul de la alimwentare are joc.ca si eu am patit si mi-am luat alta noua.defapt chiar daca nu o misti putin. dupa cateva min se opreste pentru ca se incalzeste ventilatorul big grin FUNDA?

| artur99 a răspuns:

Am pățit și eu la fel!
Încearcă că desfaci unitatea, și să o cureți!

| GeorgeGabriel a răspuns:

Si la mine se intampla asta dar iarna cand era frig in casa facea vjjjj si il hatanam oleaca si gata acu mi se inverzeste imaginea si trebuie sa il hatan din nou... in fine cred ca pana se incalseste el oleaca dar asa ceva nu e normal

| geo50 a răspuns:

Curata si u putin coolerele; probabil sunt pline de praf.